Architekt i Architekci Dąbrowa Górnicza

Grzejniki aluminiowe

Grzejniki aluminiowe

Post by relatedRelated post

Grzejniki aluminiowe cieszą się wielką popularnością wśród inwestorów dokonujących zakupu materiału do wykonania instalacji centralnego ogrzewania we własnym zakresie.

Grzejniki aluminiowe są uważane za bardzo trwałe z racji surowca jakiego używa się do ich produkcji. Swego czasu pokutowało przekonanie, że tych grzejnków nie mozna montować w instalacji wykonanej z użyciem rurek miedzianych. Teza ta była promowana w szczególności przez zwolenników grzejników stalowych. Producenci tych pierwszych wystawiali specjalne atesty dopuszczeniowe do instalacji miedzianej. Dobrym miejscem do dokonania zakupu jest internet. Grzejniki aluminiowe ferroli – ceny są atrakcyjne a jakośc poświadczona znaną marką.

Zaletą grzejników aluminiowych (mam tutaj na myśli te najbardziej popularne) jest fakt, iż dzięki ich żeberkowej budowie jest możliwa dowolna kombinacja ilości żeber w zestawie. Pozwala to dobrać dosyć precyzyjnie moc grzejnika do pomieszczenia w jakim się znajduje. W przypadku kiedy grzejnik okazuje się za mocny lub za słaby można to jeszcze skorygować. Możliwości takiej nie dają grzejniki panelowe. Ostatnio jednak stalowe wracają do łask.

Grzejniki aluminiowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About